SEKERiMSiN.COM - Sesli chat yardım sayfası
Türkiye'nin en güzel sesli chat hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz.


Sesli chat eklentisi ( Activex ) nedir ?

sesli chat odalarına girmek için, birebir karşılıklı görüntülü sohbet etmek ve sesli sohbet için giriş sağlamak için kullanıcı kişilerin siteye girişleri esnasında indirmesi gereken bir programdır. Programı indirebilmek için, sesli chat sitesine giriş yaptıktan sonra sitenin bizi yönlendirmiş olduğu siteden Segital programını ücretsiz bir şekilde indirmemiz ve kurduktan sonra sesli chat sitesinin tüm özelliklerini kullanabilmemizi de sağlamaktadır.

Program indiricileri programın güvenliği konusunda şüphe duysalar da, milyonlarca sesli chat kullanıcı tarafından indirilmektedir ve güvenlik konusunda bu zaman kadar da hiç bir şekilde sorun oluşşturmamıştır. Program oldukça ufak boyutlu olması nedeni ile çok kısa bir sürede indirilmektedir yine aynı kısa süreç içerisinde kurulmaktadır.

Sesli chat sitesinde sohbet etmek isteyen her kullanıcı sayfayı açtığı anda bu eklentinin indirilmek zorunda olduğu ve indirilmeden siteye girişin yapılamayacağı uyarısının mutlaka almaktadır. Site üzerinde sesli olarak sohbet etmek kişi bu programı kendi isteği ve düşüncesine kalmış bir şekilde dilerlerse indirebilirler ya da indirmek istemezlerse sesli chat sitesine de giriş yapmaktan vazgeçmiş olmak durumundalardır.

< Mevcut olan tüm sesli chat sitelerine erişim sağlamak için, Segital programını mutlaka indirmek zorundalardır. Tüm internet tarayıcıları üzerinde çalışabilmesi nedeni ile de, sahip olduğunuz mevcut tarayıca da bu programı indirerek kullanabilir ve farklı bir tarayıcı için arayış içerisinde bulunmanıza gerek kalmaz.

sesli sohbet

sohbet siteleri

mobil chat

kameralı sohbet

görüntülü chat
sesli siteler

Uygulamalarımızı İndir

You cannot copy content of this page